Структурні підрозділи кафедри

1. ЛАБОРАТОРІЯ ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Навчально-методичну лабораторию очолює психолог кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ Патруль Марія Вікторівна.
ПОСЛУГИ ПСИХОЛОГА: надання індивідуальних консультацій для студентів та співробітників НАУ з питань професійних та міжособистісних стосунків, психосоматичних розладів.
Лабораторія знаходиться за адресою:
м. Київ, пр-кт Космонавта Комарова 1, кабінет 1-207.

2. НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ ТА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ – це складова організації та підготовки науково-педагогічних кадрів системи вищої освіти України, що організаційно входить до складу кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.
Головною метою навчальної лабораторії є науково-дослідницька діяльність у сфері вищої технічної освіти України, яка будує свою роботу відповідно до суспільних завдань Академії педагогічних науки України, Інституту вищої освіти з проблем дидактики вищої професійної освіти, методик професійного навчання у профільних навчальних закладах за напрямами:
- науково-дослідницька;
- організаційно-методична;
- навчальна;
- допомога педагогічним колективам, організаціям, зацікавленим в діяльності лабораторії, або тимчасовим творчим колективам, що входять в структуру НАУ, в написанні підручників, методичних матеріалів для діагностики успішності навчальної та майбутньої професійної діяльності тощо.
Навчальну лабораторію очолює науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Лузік Ельвіра Василівна. Організаційною роботою керує завідувач навчальної лабораторії – Венікова Катерина Миколаївна.
Лабораторія знаходиться за адресою:
м. Київ, пр-кт Космонавта Комарова 1, кабінет 1-209, 1-2013. Тел. (044) 406-75-12
Розробка сайту: Dexter73